יצרנית כרטיס התצוגה Nvidia העלתה אתר חדש לרשת שכולו טיזר אחד גדול לקראת השקת הכרטיסים הראשונים שלה שמבססים על ארכיטקטורת הפסקל (Pascal) החדשה שלה. באתר מוצגת במסך הראשי ספירה לאחור שמכוונת ככל הנראה להכרזה הרשמית על הכרטיסים החדשים במהלך יום שישי הקרוב.

השם של האתר, 'order of 10', מתקשר ישירות עם הדור החדש של הכרטיסים כשלפי הידוע החברה אמורה להציג את GeForce GTX 1070 ו-GTX 1080 כשבפעם הראושנה היא תשתמש בארבע ספרות עבור כרטיסי התצוגה שלה.

עם זאת ההמשך קצת מוזר: Humanity Shall be Enlighted – האנושות תהיה נאורה יותר. האם ב-Nvidia חושבים שהשקת הכרטיסים החדשים תהפוך את האנושות לטובה יותר? התפריט הקצה העליון של המסך מאפשר לגשת לדף שמכונה Prelude ובו מוצג משושה שלחיצה על חלקיו מגלה סיפורים על כמה גילויים והמצאות חשובות בהיסטוריה של האנושות – כך שהמסר של החברה הוא שהכרטיסים הולכים לשנות, לפחות לגיימרים, את החיים?

כך או כך שני הכרטיסים אמורים להגייע עם זיכרון תצוגה מסוג GDDR5/X בנפח של 8 ג'יגה-בייט ועם ממשק של 256 ביט לזיכרון, כשה-GTX 1080 אמור לכלול כ-2,000 ליבות CUDA. פרטים מלאים בסוף השבוע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.