לנוביה (Nubia) יהיה בקרוב טלפון חדש בשם Z20 שיביא לשוק עוד ניסיון של טלפון עם שני מסכים, מקדימה ומאחור. Z20 כבר עבר את אישור הועדה הסינית TENNA ולפי הנתונים שפורסמו המסך הקדמי יהיה בגודל של 6.42 אינץ' והמסך האחורי בגודל 5.1 אינץ', שניהם ברזולוציית +FHD.

המסך הקדמי יהיה נקי לחלוטין ולפי הנתונים קשה לדעת אם בכלל תהיה מצלמת סלפי, וזה הגיוני: מעל המסך האחורי יהיו שלוש מצלמות, הראשית בגודל 48 מגה-פיקסל ויחד איתה מצלמות עם חיישנים בגודל של 16 ו-8 מגה-פיקסל, ולכן כל מה שצריך לעשות זה לסובב את המכשיר ולצלם. בנוסף, חיישן טביעות האצבע יהיה כנראה במשטח בצד המכשיר ולא מתחת למסך.

המערכת על שבב תהיה +Snapdragon 855, והמכשיר יגיע עם תצורות זיכרון של 6/8/12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128/256/512 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הסוללה תהיה בהספק עבודה של 3,950 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.