נוביה (Nubia) תצטרף השבוע לרשימה הקצרה של היצרניות שמציעות טלפון משחקים. החברה הוציאה כבר הזמנה רשמית לאירוע שהיא מתכוונת לערוך ביום חמישי הקרוב, ה-19.4, ולפי ההזמנה המכשיר החדש ייקרא 'השד האדום' (Red Devil). מאוחר יותר גם העלה ני פיי מנכ"ל החברה, ואחד ממקימיה, את הטיזר שמוצג בתמונה לאתר הרשת החברתית וייבו (Weibo), תוך שהוא מספר שזו הפינה הימנית התחתונה של המכשיר.

המכשיר אמור להציע עיצוב מתכתי אחוד ומעוגל, אך מה שמעניין הוא שבפנים, מעבר לתצורה הגבוהה שכמובן הוא יהיה מבוסס עליה, היא תשתמש בקירור אוויר למעבד וזה אומר שימוש במאווררים. לפי הדיווחים מדובר ביותר ממאוורר אחד, והגב כנראה יכיל חריצים לפליטת האוויר החם כדי לעזור למעבד לשמור על טמפרטורה נמוכה ככל האפשר – וכך בעצם להציע ביצועים אחידים לאורך זמן.

הפרטים המלאים על המכשיר עדיין לא ממש ידועים. השמועות טוענות כמובן שהוא יהיה עם מסך בגודל 6 אינץ' ברזולוציית +FHD ושהוא יהיה מבוסס על המעבד העוצמתי החדש של קוואלקום (Qulacomm), הלו הוא Snapdragon 845, ושהוא כנראה יוצע עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה וסוללה יחסית גדולה. כך או כך, לא נשאר הרבה זמן כדי לראות מה באמת הוא יציע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.