לנוביה (Nubia) יש טלפון חדש שקוראים לו Z18 mini וכנראה הדבר הכי בולט בו הוא שאין לו מגרעת שם למעלה. המסך של המכשיר, בגודל 5.7 אינץ' עונה, עם זאת, לצווי האופנה האחרונים עם מתיחתה לאורך ליחס היבט של 18:9 ועם רזולוציית +FHD. לפי החברה הוא מציע בהירות גבוה יחסית של 480 ניט וניגודיות ביחס של 1500:1.

מתחת למסך נמצאת מערכת על שבב יחסית חזקה לתחום הביניים, וזו ה-Snapdragon 660. היא מגיעה עם זיכרון עבודה מסוג LPDDR4x בנפח של 6 גיגה-בייט ועם זיכרון אחסון של 64/128 גיגה-בייט. המצלמות מאחור מציעות חיישנים בגודל של 24 ו-5 מגה-פיקסל, כשהראשית מציעה תמיכה בשתי מערכות מיקוד. המצלמה בחזית היא בגודל של 8 מגה-פיקסל עם זווית פתיחה של 80 מעלות ועם מפתח צמצם f/2.0.

נוביה ציידה את Z18 mini בסוללת 3,450 מילי-אמפר/שעה והוא מגיע עם אנדרואיד 8.1 היישר מהקופסה, שמעליה ממשק המשתמש הקנייני שלה Neovision 7.0 שלפי החברה מציע גם תכונות בינה מלאכותית שונות, כולל בהיבט של הצילומים.

המחיר טרם פורסם, כמו גם לא הזמינות בפועל של המכשיר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.