מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) תשיק בחודש הבא טלפון חכם שני מתוצרתה שיישא על עטיפתו את צמד המילים הידוע Intel Inside, אבל הראשון שמיועד לשוק הסיני בלבד. מדובר בטלפון שנושא את השם MT788 שמזכיר מבחוץ את ה-Razr i, אבל מבפנים הוא הרבה יותר דומה לטלפונים האחרים שהושקו בעולם, ואחד מהם כזכור בסין שמבוססים על המעבד שאינטל מציעה לתחום הזה.

זה אומר שהוא מבוסס על ה-SoC Z2460 של אינטל שבליבו מעבר אטום (Atom) מסוג Medfield, אבל כזה שיכול בשיאו להגיע למהירות של 2.0 ג'יגה-הרץ שגבוהה במקצת מהדור הראשון של המעבדים שהציעו 1.6 ג'יגה-הרץ. המסך יהיה מסך Super AMOLED בגודל של 4.3 אינץ' שמוגן בזכוכית גרילה (Gorilla) וברזולוציה של 960×540 פיקסלים. מערכת ההפעלה תהיה רק אנדרואיד (Android) מדור 4.0 – וזה קצת מוזר עבור חברה שהיא למעשה חברת בת מלאה של גוגל (Google) – והוא יהיה מצויד במצלמה אחורית ברמה של 8 מגה-פיקסלים. תהיה כמובן גם מצלמה קדמית באיכות הרבה יותר נמוכה לצורך שיחות וידאו.

הטלפון יגיע עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו-4 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון בלבד, והחברה לא מסרה האם יהיה אפשר לשלב בטלפון כרטיסי זיכרון. הוא אמור לתמוך ב-WiFi בתקן n וגם בבלוטות' 4.0, אך אין כל מידע בנוגע לשילוב טכנולוגיית ה-NFC. גם המחיר טרם פורסם.

על הטלפון, שישווק דרך חברת התקשורת China Mobile, אמר פרנק מנג, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל אזור סין במוטורולה מוביליטי כי הוא "הטלפון הראשון בסין שמשלב את המעבד המהיר של אינטל לתחום הטלפונים החכמים. ה-Motorola MT788 משלב את המומחיות ואת התשוקה של מוטורולה ואינטל במכשיר אחד כדי להביא לאנשים חוויית אינטרנט מהירה מאוד עם יכולת תגובה טובה".

קרא עוד:  יש לכם Galaxy S10? אלו הטיפים והטריקים שכדאי לכם להכיר
>> מי בעל הסוללה החזקה בעיר?
>> אנדרואיד במחשב מבית מוטורולה