כמה ימים אחרי שהשיקה את העדכון למערכת ההפעלה שלה OkygenOS שכולל את אנדרואיד 8.0 עבור OnePlus 3 ו-OnePlus 3T, משחררת החברה את הבטא הראשונה של עדכון מערכת ההפעלה גם עבור מכשירי ה-OnePlus 5.

שלא במפתיע, אין הבדלים של ממש בין הבטא של מכשירי הדור הנוכחי לעומת העדכון עבור הדור הקודם. מעבר לכך שהעדכון עבור OxygenOS כולל, כאמור, את העדכון של אנדרואיד לגרסה 8.0 – שמביא עמו תמיכה באפשרות להציג תמונה בתוך תמונה, אפשרות להשתמש במילוי טפסים אוטומטי, בחירת טקסט חכמה ועיצוב חדש להגדרות המהירות של המכשיר – הוא גם מציע את האפשרות להרצת אפליקציות במקביל, וכן את עדכון האבטחה של אוקטובר.

יש גם כמה שינויים במשגר כולל הנקודות שמציינות את מספר ההודעות על הצלמיות של האפליקציות עצמן, עיצוב מחדש למגירת האפליקציות וכמו במקרה של OnePlus 3/3T, העלאת תמונות באופן ישיר לשירות הענן Shot on OnePlus.

את כל ההוראות להורדה והתקנה של הבטא, וגם ואת כל האזהרות ניתן למצוא כאן.

OnePlus 5

OnePlus 5 הוכרז ביוני 2017 והוא ממשיך דרכו של OnePlus 3T. המכשיר החדש מצויד במסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, שבב מתומן ליבות Snapdragon 835, זיכרון עבודה בנפח 6 או 8 ג'יגה-בייט עם 64 או 128 ג'יגה-בייט אחסון מובנה בהתאמה, מערך צילום כפול בגבו ברזולוציית 20 מגה פיקסל בגבו ו-16 מגה פיקסל. בנוסף ו-16 מגה-פיקסל בקדמתו, סוללה בנפח 3,300mAh ומערכת האנדרואיד בגרסת 'נוגט' 7.1.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.