עכשיו זה כבר רשמי. וואווי (Huawei) העלתה לדף הרשמי שלה ב-Weibo הודעה על ההשקה של Nova 4. בכך היא תהיה באופן מעשי לראשונה שמציגה בפועל, וכנראה גם מוכרת בסופו של דבר, את הטלפון הראשון עם מסך קדמי נקי לחלוטין שמציע חור קטן לטובת מצלמה שממוקמת מתחת למסך – בתצורה שכבר זכתה לכינוי Infinity O. הטלפון יוצג ב-17 בדצמבר.

Nova 4 כבר הוצג לפני מספר ימים באופן חצי רשמי בזמן הופעה, כפי שדיווחנו כאן ב-TGspot, ועכשיו יש גם הדלפה בנוגע למפרט שלו.

לפי הדיווחים הוא יהיה מצויד במערכת על שבב Kirin 980, כך שמדובר במכשיר שלמרות המיתוג הצעיר שלו מכוון על ידי החברה יותר לכיוון שוק הפרמיום, בדומה למכשירי ה-Mate 20 שלה. הוא יוצע עם 6 או 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה תהיה בנפח 3,700 מילי-אמפר/שעה והוא יגיע עם אנדרואיד 9.0 ישירות מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.