סמסונג (Samsung) הצטרפה במהירות לרשימת היצרניות שמציעות מחשב משחקים חדש שמבוסס על רענון מעבדי ה-Coffee Lake של אינטל (Intel). החברה הכריזה על Notebook Odyssey Z, מחשב שבליבו המעבד Core i7-8750H, מעבד 6 ליבות עם 12 נימי עבודה שפועל במהירות בסיסית של 2.2 גיגה-הרץ, ובמהירות טורבו מרבית לליבה אחת של 4.2 גיגה-הרץ.

אחד הדברים שסמסונג מבליטה במיוחד במחשב הזה הוא מערכת הקירור של המערכת. זו עוצבה כך שתאפשר לשמור על מבנה צר ככל האפשר, ועם זאת להתמודד עם החום הגבוה יחסית של מעבד עם TDP של 45 וואט, וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון את פליטת החום של GeForce GTX 1060 Max-P – כרטיס התצוגה של NVIDIA ששולב במחשב. החברה מכנה את המערכת Z AeroFlow Cooling System. היא מורכבת משלושה חלקים ומציעה מרחב חריצי פליטה מאחור ומצד הימני של המחשב, אך בצורה שמשתלבת יפה עם העיצוב המיוחד למדי שלו. בסמסונג טוענים שהיא גם שומרת על רעש בעוצמה נמוכה של 22db לכל היותר.

המחשב מציע עיצוב מתכתי בעובי מרבי של 17.9 מ"מ ובמשקל של 2.4 ק"ג שנפרסים מסביב למסך בגודל 15.6 אינץ' ברזולוציית FHD. סמסונג מציעה את Notebook Odyssey Z עם עד 16 גיגה-בייט זיכרון DDR4 במהירות של 2,400 מגה-הרץ, כונן SSD בנפח של עד 1 טרה-בייט, מקלדת עם תאורה אחורית בצבע אדום, צמד רמקולים עיליים בעוצמה של 1.5 וואט כל אחד, וסוללה בנפח עבודה של 54 וואט/שעה. כרטיס התצוגה מגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון GDDR5.

בהיבט של מחברים מציע המחשב 2 יציאות USB Type-A 3.0, יציאת USB Typs-A 2.0, יציאת USB Type-C 3.1, ומחבר HDMI.

הוא יושק בקוריאה ובסין כבר במהלך החודש הקרוב, ובשאר חלקי העולם ברבעון השלישי של השנה.