הגלקסי נוט 5 (Galaxy Note 5הוא מכשיר מוצלח במיוחד, אך הוא לא חף לגמרי מבעיות וסמוך להשקת המכשיר התגלה כי ישנו מעיין ליקוי תכנוני שעלול לגרום נזק למכשיר אם המשתמש מכניס את עט הסטילוס הפוך למקומו.

בסמסונג טענו כי הם מכירים את הסוגיה וממליצים למשתמשים לקרוא את ספרון ההוראות טרם תחילת השימוש במכשיר (בוא נודה באמת, אף אחד לא קורא את הספרונים הללו) וכי כדי למנוע נזק יש להכניס את העט בצורה הנכונה – כאשר החוד פונה אל המכשיר ולא ליהפך, שכן אז העט נתקע ובעת ניסיון להוציא את העט עלול להיפגע מנגנון הזיהוי של העט, הפגיעה במנגנון גורמת לכך שמספר אפשרויות של המכשיר לא יפעלו – כמו הצגת התפריט המהיר בהוצאה של העט או האפשרות לכתוב על מסך כבוי.

על-פי סרטון פתיחת קופסא שעלה ליו-טיוב, המשתמש מציג כי במהדורה חדשה של המכשירים החברה נוקטת בצעד נוסף בניסיון למגר את התופעה ומכשירי הנוט החדשים מגיעים כשעל עטיפת הפלסטיק, המגנה על המכשיר, מפורט כיצד יש להכניס את העט בליווי אזהרה כי הכנסה באופן הפוך "העט עלול להיתקע ולגרום לנזק הן לעט והן למכשיר". אם בכל זאת הכנסתם את העט הפוך, אל תנסו להוציא אותו בכח והשתמשו בטריק חתיכת הנייר כדי לשלוף את העט.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.