השעון של אפל, Apple Watch, עדיין לא התחיל להימכר באופן רשמי, אבל תעשיית האביזרים ההיקפיים כבר התחילה להפעיל את המנועים שלה במלוא הקיטור. אחד הגאדג'טים החדשים שאמורים להגיע לשוק בעקבות השקת השעון הוא מטען בשם Pod של חברת Nomad המבוסס על סוללת ליתיום-פולימור בנפח עבודה של 1,800 מילי-אמפר/שעה שאמורה לספק, על פי החברה, ארבע הטענות לשעון שכבר מעכשיו זוכה לביקורת בגלל זמן העבודה הקצר יחסית שצפוי לו.

הסוללה מוסתרת בתוך מכסה עגול שמסתיר מחבר USB מסוג C שמאפשר לחבר וללפף היטב את כבל ההטענה כך שלאחר מכן פשוט אפשר להניח מעל הקופסה את השעון כדי לבצע את הטעינה בקלות. מחבר microUSB מאפשר להטעין את הסוללה, ומחבר USB מסוג A מאפשר לחבר אליה בעצם כל התקן אחר שמשתמש בחיבור USB כדי לבצע טעינה.

המטען עצמו הוא מטען 5V/1A מסוג A שמיועד לשימוש עם מטר של כבל הטענה מגנטי של Apple Watch. הקופסה עצמה שוקלת 80 גרם בלבד, גובהה 25 מ"מ והקוטר שלה הוא 72 מ"מ. היא מוצעת כרגע בצבע אפור חלל או כסף, ובהמשך גם בשחור. היא תתאים לכל דגמי ה-Apple Watch שיושקו.

ה-Pod כבר זמין להזמנה עכשיו במחיר של 59.95 דולרים, והאספקה שלו תתחיל ב-15 ביוני.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.