למעלה מ-6,200 רינגטונים מקוריים נוצרו על ידי גולשים מ- 70 מדינות ברחבי העולם

 ולריו אלסנדרו סיצי מאיטליה הוא הזוכה בתחרות  Nokia Tune remake העולמית עליה הכריזה Nokia בתחילת ספטמבר, בשיתוף עם AudioDraft, מומחית ליצירת אודיו שיתופי.

 במסגרת התחרות הזמינה Nokia גולשים מרחבי העולם להפגין יצירתיות ומקוריות וליצור גרסאות חדשות ל- Nokia Tune, הרינגטון הפופולארי והמוכר של החברה. הרינגטונים שנכללו בתחרות הוגבלו לאורך מרבי של חצי דקה והיה עליהם להתבסס על הרינגטון המקורי.

 סיצי נבחר בקפידה על ידי צוות שופטים מומחים, שכלל כמה מהשמות המכובדים ביותר בתעשיית מיתוג האודיו, ביניהם: קאי ברונר מ- Audio Branding Academy; ג'וליאן טרז'ר מחבר הספר Sound Business; מארק דווינגס, מנהל מיתוג ותקשורת שיווקית ב-SoundCloud ומרקו אהטיסארי, סגן נשיא בכיר לעיצוב ב- Nokia.

הזוכה: ולריו אלסנדרו סיצי

"העובדה ש- Nokia העניקה לי את הפרס האדיר הזה היא הציון לשבח המוצלח ביותר שאפשר היה להעניק למוזיקה שלי", אמר ולריו אלסנדרו סיצי. "תמיד הערצתי את הרינגטון הידוע של Nokia, כך שברגע שנוצרה הזדמנות לחדש אותו ולבצע לו רמיקס עדכני לשנת 2011 – פשוט קפצתי עליה! זה כבוד להיבחר על ידי Nokia ו-AudioDraft, ואיני יכול לחכות לרגע בו אשמע את הרינגטון שלי בוקע מהמכשירים החדשים ביותר של Nokia", סיכם.

 Nokia מוסרת כי כ- 2,800 מתמודדים מיותר מ- 70 מדינות יצרו והגישו לתחרות יותר מ- 6,200 רינגטונים ייחודיים. באתר התחרות ביקרו למעלה מ- 1.4 מיליון גולשים אשר דירגו את הרינגטונים החדשים והאזינו להם כ- 11 מיליון פעמים.

 "מספר ההצעות שהוגשו לתחרות המיקור ההמוני של הרינגטון של Nokia היה יוצא מן הכלל", אמר קאי ברונר וציין: "חיפשנו צליל רענן, מלא הבעה, מקורי ויצירתי, שעדיין יהיה 'הצליל של Nokia' ושמחנו לראות כזו היענות, בקרב המתמודדים, שקיוו להיבחר כזוכים הסופיים. לאחר שהקדשנו לדבר תשומת לב יתרה, החלטנו כי הרינגטון של ולריו אלסנדרו סיצי הוא הזוכה".

 הפרסים:
הלחן הזוכה יוצג יחד עם הרינגטון של Nokia, (לא כברירת מחדל) בדגמים נבחרים מקטלוג המוצרים של החברה לשנת 2012, המוערך בכ- 100 מיליון מכשירים. בנוסף, הרינגטון הזוכה יוצע להורדה בחנות האפליקציות של Nokia ויוצג ב-Brand Book, בלוג המיתוג של Nokia. ולריו אלסנדרו סיצי יזכה גם בפרס כספי בסך 10,000 דולרים.  הרינגטונים של חמשת העולים לגמר יוצעו אף הם להורדה בחנות האפליקציות של Nokia ויוצריהם יזכו בפרס כספי בסך 1,000 דולרים.

 ניתן להאזין לרינגטונים באתר: http://nokiatune.audiodraft.com.

הרינגטון הזוכה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.