לנוקיה יש תוכניות רבות לגבי מכשירי ה-Windows Phone שיושקו בקרוב. תחילה היא מתכננת להשקיע בשוק הסלולר החזק בארה”ב על ידי מיתוג מחדש של החברה בביטול השקת מכשירי ביניים ונמוכים (סימביאין), וכעת היא מתכננת לשבור את שוק האנדרואיד על ידי הוזלה משמעותית במחיר.

כריס וובר, מנהל המכירות בצפון אמריקה התראיין ל-Business Insider ואומר כי החברה “תכתוב את אחד הסיפורים עם התפנית הגדולה בהיסטוריה”, זאת באמצעות השקת מספר גדול של מכשירים במקביל הפונים לפלחי שוק שונים, פרסום והדגשת ההבדלים בין מכשירי Windows Phone לאנדרואיד, עבודה עם מפעילות הסלולר הגדולות ולבסוף גם מחיר תחרותי יותר.

וובר אומר כי נוקיה נמצאת על המסלול ותשחרר את מכשיר ה-Mango הראשון שלה יותר מאוחר השנה, וכפי הנראה מדובר ב-Sea Ray אשר דלף כבר וכן כל המכשירים שיושקו השנה ובתחילת שנה הבאה יהיו מבוססי Windows Phone Mango. האתר גם ציין כי מיקרוסופט מתכננת לפתח מערכת ecosystem יחידה, שתותאם גם לסמארטפונים וגם לטאבלטים, כך שלא נופתע אם נוקיה תיכנס גם לשוק הטאבלטים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.