נוקיה משחררת תמונת טיזר של שלושה מוצרים חדשים שהיא תחשוף לכאורה באירוע שיערך ב-22 לאוקטובר. האירוע מיועד להתקיים באבו-דאבי ובעוד שהפרטים עליו דלים, התמונה מציגה פאבלט, טאבלט ולפטופ.

את אחד מהם אנחנו כבר מכירים, הלא הוא הפאבלט השמועתי שכבר נראה במספר תמונות ברשת, אולם לגבי הטאבלט ובטח לגבי המחשב הנייד לא שמענו דבר. אם נחדד את הדברים, הפאבלט כבר דלף וחלק מפרטיו כבר ידועים כמו שהוא יהיה מצויד במסך 6 אינצ' ברזולוציית Full HD  עם מעבד Snapdragon 800. על הטאבלט של נוקיה גם כן כבר שמענו לא מעט בעבר, דיווחים שהשתנו במרוצת השנים בהתאם לשיתוף הפעולה שלה עם מיקרוסופט, כך הדיווח האחרון הוא על כך שהיא תשיק טאבלט מבוסס Windows RT.

המחשב הנייד הוא דיי הגיע בהפתעה. הניסיון האחרון של החברה בתחום היה בשנת 2009 עם מחשב נייד קטן, Booklet 3G שהגיע יחד עם טרנד מחשבי הנטבוקים שהיו פופולריים בעבר, אולם הביצועים הנמוכים ומחירו היקר גרמו לנוקיה לגנוז את המוצר מהר מהמתוכנן. לא ברור מה נוקיה מתכננת: האם המחשב הנייד הוא מעין שלוחה של המכשיר החכם ומשמש כעמדת עגינה (בדומה ל-Lapdoc של מוטורולה), או שמדובר כאן במחשב נייד מבוסס מערכת ההפעלה של מיקרוסופט.

האירוע כאמור יתקיים בעוד פחות משבועיים ואז נדע את כל הפרטים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.