הטמפרטורות הקרות שפוקדות אותנו בימים האחרונים כיסו את החרמון ואת צפון רמת הגולן במעטה לבן וצחור של שלג, וגרמו לנהירה של אלפי ישראלים המעוניינים ליהנות מן האטרקציה אל הצפון הקר.

עבור אלה מכם שאוהבים שלג אבל מעדיפים ליהנות ממנו עם החימום בבית, ריכזנו 6 אפליקציות משחקי שלג מ- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia. תיהנו!

 

Slice Ice

משחק פשוט אך ממכר! עליכם לחתוך את הקרחונים, באמצעות החלקת האצבע על גבי מסך המגע, ולהגביל את שטח התנועה של הפינגווינים מבלי לגעת בהם או להפריד ביניהם. נשמע קל? חכו עד שתגיעו לשלבים המתקדמים…

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/231488

 

Backcountry Ski Lite

יצאתם לסקי חופשי בערבות מושלגות ושוממות ואיבדתם את דרככם. באופק אתם רואים עשן לבן המעיד על בקתה עם אח בוער. עליכם לנסות ולנווט בבטחה אל עבר הבקתה ולהתחמק, באמצעות תמרונים וקפיצות, ממדרונות, עצים וכדורי שלג ענקיים. בהצלחה!

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/16918

Ski Jumping 2012

אוהבים ספורט אקסטרים? במשחק הזה תתבקשו להפגין את יכולותיכם בביצוע קפיצות סקי מרהיבות. לאחר שתצברו מיומנות בסיסית תוכלו לפתוח בקריירה, להשתתף בתחרויות, לשדרג את הציוד שלכם ועוד…

מחיר: 1 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/231371

Shaun White Snowboarding

משחק נוסף לחובבי האקסטרים, הפעם בסגנון ה- Freestyle. התחרו ב- 10 גולשי הסנואובורד הטובים ביותר ב-10 מסלולים שונים תוך ביצוע תרגילים ופעלולים. לכל מתחרה סגנון משלו ועל מנת להביסם יהיה עליכם לגבש סגנון ספורטיבי עצמאי.

קרא עוד:  בקרוב: הסייענית של גוגל תאפשר שליחת תזכורות למשפחה וחברים

מחיר: 1 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/52468

Snowball Birds Free

אוהבים את משחק ה"באבלס" הפופולארי? נסו לשחק אותו בגרסת הציפורים על רקע של נופים מושלגים. המשחק האידיאלי לשרוף זמן באוטובוס או בתור לבית המרקחת…

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/230107

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.