נוקיה מתכוננת לחשוף את מה שנראה כמכשיר הדגל הבא של החברה מסדרת הלומיה באירוע שייערך בחודש הבא, ה-14 למאי בלונדון. בהזמנה שנשלחה לתקשורת, נוקיה כתבה בהודעה בכתב מעט נסתר “ראו מה חדש” (See What’s Next) ומימין ובאופן ברור “הסיפור של הנוקיה לומיה ממשיך” (The Nokia Lumia Story Continues).

לא ברור בדיוק מה נוקיה תציגה באירוע, אך הספקולציות בדבר המכשיר הבא הן רבות: ישנן שמועות מזה זמן כי נוקיה תציג מכשיר לומיה עם מצלמת ה-PureView בעלת 41 מגה פיקסל, בדומה לזו הקיימת ב-Nokia 808 ואף היא אישרה זו בעבר. שמועה אחרת טוענת כי נוקיה תציג דווקא טאבלט מבוסס Windows שכן שותפתה מיקרוסופט מאוד הייתה רוצה שזה יקרה וגם ישנן שמועות על כך שמדובר במכשיר נוקיה באריזת אלומיניות מלאה עם חסינות כנגד מים ואבק.

בתערוכת הסלולר האחרונה חשפה נוקיה זוג מכשירי לומיה חדשים, ה-Lumia 720 וה-520, המיועדים לשוק האמצע והנמוך, ומכשיר הדגל הנוכחי
, ה-Lumia 920 הוכרז בחודש ספטמבר בשנה שעברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.