מזג האוויר החם כבר דורש חופשה. יהא יעד החופשה אשר יהא, סביר להניח שהדילמה איך לארוז את כל מה שצריך במגבלה של מקום תמיד תהיה רלוונטית. אז למה שלא נארוז כמה שיותר דברים בטלפון הנייד של Nokia? כיום, כל הטלפונים החכמים מאפשרים צילום תמונות ווידיאו. חוץ מזה, הטלפונים הניידים של Nokia כוללים גם מערכת ניווט, מדריכי תיירים, עזרי טיול והרבה יותר.

 עם Ovi Maps ותוכנת הניווט אף פעם לא תלכו יותר לאיבוד בחו"ל

ראשית, Ovi Maps מאפשרת לכם לוותר על המפות הענקיות ומדריכי התיירים. Nokia מציעה ללא תשלום את Ovi Maps עם ניווט קולי לנהיגה והליכה וכיסוי של יותר מ- 180 מדינות.  כדי להשיג את חווית הניווט הטובה ביותר, ניתן להוריד  בחינם מפות של יעד החופשה למכשיר ה- Nokia רצוי אפילו לפני היציאה לנופש ולחסוך בעלויות ה- Data בחו"ל. מפות מעודכנות עוזרות למצוא את כל האתרים ביעד הטיול, והגרסה האחרונה של Ovi Maps כוללת מידע על קווי תחבורה ציבורית, דיווחי תנועה, טיפים ותיאורים של אתרים מקומיים ביותר מ- 80 ערים ברחבי העולם.

 בעזרת אפליקציות  מה- Ovi Store, החופשות מהנות אפילו יותר

הסמארטפונים של Nokia מאפשרים להוריד אפליקציות רבות באופן מיידי מה- Ovi Store. הנה ההצעות של Nokia לאפליקציות חינמיות שינעימו את החופשה ויעזרו מאד למשתמש בעת הטיול.

  Lonely Planet Live

קרא עוד:  גוגל מוסיפה אפשרות לצ'וטט גם בתוך Photos

האפליקציה של Lonely Planet Live מספקת אינפורמציה נוספת אודות יעד הטיול. היא מאתרת את מיקום המשתמש בעזרת מקלט ה- GPS ומקשרת אותו אוטומטית אל החלק הרלוונטי ביותר של אתר Lonely Planet לטלפונים ניידים.

מפתח: Lonely Planet

מחיר: חינם

קישור: http://store.ovi.com/content/10505

 

Stream Thru – Travel Assistant

עם עוזר הטיולים של Stream Thru המשתמש יכול לשמור ב- Nokia שלו את כל האינפורמציה החשובה אודות לוח הזמנים של הטיול, לבדוק את השינויים האחרונים בזמני הטיסות לצפות בדיווחי תנועה, למצוא תחזית מקומית למזג האוויר וכן להתעדכן באירועים מעניינים המתרחשים בזמן החופשה.

מפתח: Mantic Point

מחיר: חינם

קישור: http://store.ovi.com/content/29639

Pocket Parrot

מתקשים למצוא את המילים הנכונות כשאתם נמצאים במדינה שבה כולם מדברים שפה זרה? עם Pocket Parrot המשתמש יכול פשוט להקליד את המילה שהוא מחפש והאפליקציה תתרגם אותה ל 28 שפות שונות.

מפתח: Touch Titans

מחיר: חינם

קישור: http://store.ovi.com/content/68885

Currencies Touch

אחת הסוגיות המטרידות בעת חופשה בחו"ל היא הצורך לחשב בכל פעם את העלויות השונות במונחי המטבע המקומי. אפליקציית Currencies Touch מאפשרת למשתמש להמיר את המחירים לשערים של 153 מטבעות ומשתמשת תמיד בשערי ההמרה העדכניים ביותר.

מפתח: Offscreen

מחיר: חינם

קישור: http://store.ovi.com/content/14089

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.