אפשר לומר שכל הצפייה למכשיר ה-N9 במהלך השנתיים האחרונות בעצם לא הייתה לחינם. האתר PocketNow הצליח להדליף את סרטון הפרומו ל-N9, שקפץ לבקר ב-FCC לפני כמה ימים. למרות הכל, ע"פ הסרטון ככל הנראה מדובר ב-MeeGo (בסימביאן בתפריט יש בכל שורה 3 אפליקציות, ולא 4 כמתואר בסרטון) עם ממשק שדומה ל-Symbian Anna.

אם אכן כך הדבר, אפשר להגיד שפרויקט ה-MeeGo יוצא לדרך באופן רשמי, כשנה וחצי מאז הכרזתה המקורית של מערכת ההפעלה. ה-N9 יגיע עם אותה מצלמה של ה-N8 (ואותו גודל חיישן), 12 מגה פיקסל מרשימה מאוד, עם פלאש LED כפול (בשונה מה-N8 שמכיל Xenon), וככל הנראה צילום וידאו HD 720p. כמו כן הוא יכיל מסך בגודל של 4 אינץ' (Nokia ClearBlack?) עם מקלדת QWERTY נשלפת כשגם איכות הבנייה לא נופלת כאן ממכשירים אחרים וככל הנראה הוא יהיה מורכב מאלומיניום מלוטש או מתכת אחרת (שגם יוסיפו לו לא מעט משקל), כשהסוללה צפויה להיות בחוזק של 1200mAh ולא ניתנת להחלפה.

שאר מפרט הטכני של המכשיר לא ידוע לנו עד כה. אנחנו מקווים שאנחנו נקבל את מכשיר ה-1GHz הראשון של נוקיה (באיחור ניכר) שתתן לנו חווית מולטימדיה (אנחנו מאמינים שנקבל כאן מקודדי DviX/XviD ו-MKV, בדומה ל-N8) מהנה, אנחנו מקווים עם שילוב של יציאת HDMI. אולי נוקיה תפתיע ותיתן לנו מכשיר כפול ליבה? אין לדעת, אנחנו רק מקווים שזה לא יהיה מעבד 680MHz הגרוע (במילים עדינות) שניתן למצוא היום במכשירי ה-S^3

קרא עוד:  טיזר של שאומי מציג סרטון 8K המוזרם בגרסת ה-5G של Mi Mix 3

ה-N9 צפוי להיות מכשיר הדגל של נוקיה בתחום ה-MeeGo וגם מכשיר הדגל לתקופה הקרובה, עד שנקבל סוף כל סוף את מכשיר ה-WP7 הראשון. עד אז, נסתפק בזה. אתם מוזמנים לצפות בסרטון הפרומו של המכשיר.