לפני כחודש ימים עלה לכותרות מכשיר חדש אשר מתיימר להיות בן בית של סדרת ה- N של נוקיה. שם הדגם של המכשיר היה N87 וככל הנראה זהו ממשיך דרכו שלה- N86 המעולה. הסרטון שנחשף מציג את המכשיר כשצורתו מעט השתנתה מהפעם הקודם ובנוסף מוצג מפרט המלא של המכשיר בעלון מידע. המפרט שנחשף מעלה כי המכשיר יגיע בתצורת סטיק ולא כסליידר כמו שחשבנו והוא יכלול מסך מגע AMOLED capacitive בגודל 3.7 אינץ', זכרון פנימי בנפח של 16GB או 32GB לפי בחירת המשתמש, מעבד ARM cortex A8 במהירות 600MHz, מצלמת 12MP עם פוקוס אוטומטי, עדשת Carl Zeiss, פלאש Xenon ונורת LED לצילום סרטונים וידיאו וזכרון RAM בנפח של 256MB.

בנוסף למסך המגע שיכסה את רובו של החלק הקדמי, תמצאו גם מצלמה לביצוע שיחות וידיאו ברזולוצית VGA ומקשי מגע בתחתית אשר משתנים לפי האפליקציה שרצה באותו הזמן. לדוגמא: במצב מצלמה ישתנו המקשים בהתאם ובמסך הראשי נראה מקשים לביצוע שיחה. במרכז הוצב מקש תפריט גדול שדומה בצורה מדהימה לכפתור היחיד שיש באיפון. בצידי המכשיר תמצאו את שני הרמקולים של המכשיר אשר מספקים סאונד סטריאופוני וכן את את כפתורי הווליום, כפתור נעילת המסך והמקשים וכפתור הצילום. בחלק העליון של המכשיר תמצאו רק את כפתור הכיבוי והדלקה ובחלק התחתון את יציאת 3.5 מ"מ לחיבור האוזניות והחיבור למטען שכרגע עדיין לא ידועה זהותו. עוד הוסיפו בנוקיה גם את רשימת השינויים שביצעו בגרסה הזו לעומת הגרסה הקודמת.

קרא עוד:  הכי זול שהיה: OnePlus 7 בירידת מחיר משמעותית (עדכון)

אנחנו עדיין לא התרשמנו כ מדובר במכשיר אמיתי אך בוודאי נדע יותר לקראת תערוכת הסולולר בברצנלונה המתקיימת בחודש הבא. (מקור).