אנחנו מאבזרים את מכשיר הסמארטפון שלנו במגני מסך, כיסויים שונים ונרתיקים, הכל כדי להגן עליו מפני נפילה או שריטה שיכולה לקרות לנו בשימוש לא זהיר. לכן, לא היינו מדמיינים כיצד המכשיר שלנו יפול בטעות לחול, יירטב או יכנס למקפיא חס וחלילה.

האתר הרוסי hi-tech.mail.ru לקח על עצמו לעשות סדרת ניסויים שרובנו לא היינו חולמים עליהם. הם לקח את מכשיר ה-N8 של נוקיה, והעבירו עליו סדרת התעללויות. בין ההתעללויות, הם שרטו אותו עם סכין יפנית, כיסו אותו בחול ים, הרטיבו אותו וגם הקפיאו אותו. את הסוף אתם כבר בטח מנחשים, והופתענו לגלות כי המכשיר עמד במבחן, במיוחד לאחר ההטבעה בים.

מכשיר שלא מיועד לכך, בינגוד ל-Nokia 3720c שעבר התעללויות על ידנו, לא אמור לעמוד ברוב מה שתראו בסרטון, אך יש לציין כי זה לא אומר שהמכשיר יוכל לתפקד כראוי בהמשך עם הצטברות קורוזיה על חלקים רגישים. אל תנסו זאת בבית (או אם כבר ניסיתם, לפחות צלמו בוידאו ושלחו לנו סרטון).

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.