יורוקום מרחיבה את סדרת המוצרים הנלווים למכשירים הניידים ומשיקה משטח טעינה אלחוטי. משטח הטעינה מחובר לשקע חשמל ומעביר זרם חשמלי באופן מגנטי לחפץ המכיל מקלט מתאים. הטעינה האלחוטית עושה שימוש בתדרים שונים ועל כן אינה מפריעה לפעולת אמצעים אלחוטיים אחרים כגון WiFi. היתרונות הבולטים של המשטח הם הפשטות והנוחות של המטען האלחוטי לעומת החוטים המסורבלים של הטעינה הרגילה. בנוסף, משטחי הטעינה האלחוטית חסכניים באנרגיה ומגיעים בכל הצורות, הגדלים והצבעים וניתן לרכוש בקלות בחנות האינטרנט המקוונת של יורוקום או בחנויות השונות.

הטכנולוגיה של המשטח מיוצגת בעולם בשם "Qi" (המבוטא "צ'י בסינית שמשמעותו "זרימת אנרגיה"). בכדי להטעין את המכשיר צריך להניח מכשיר התומך בטכנולוגיה זו על גבי משטח הטעינה והמכשיר יטען. משטח הטעינה החדשני הינו צעד נוסף לעולם ירוק שכן במצב שהעמדה בStand by   היא צורכת פחות חשמל ממטען רגיל .

Nokia Lumia 920 מגיע עם טעינה אלחוטית מובנית במכשיר, את ה-Nokia Lumia 820 ניתן לטעון אלחוטית באמצעות הוספת כיסוי לטלפון המאפשר טעינה.  מכשיר הטעינה האלחוטי מציג עיצוב מקורי וחדשני ומשווק בצבעים אדום, לבן, צהוב, שחור וכחול. מוצרי הטעינה האלחוטית של Nokia מציגים עיצוב אסתטי ומוקפד, גמישות במיקום המכשיר על המשטח ושיתוף פעולה עם מותגים מוצלחים אחרים המרחיבים את החוויה.

משטח טעינה אלחוטית Nokia DT-900 – מחיר 315 ₪

כרית טעינה אלחוטית Nokia DT-901 מבית Fatboy – מחיר 330 ₪

מעמד טעינה אלחוטית Nokia DT-910 – מחיר 330 ₪

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.