אחרי המתנה ארוכה, נוקיה משחררת עדכון גדול למכשירי הלומיה מבוססי Windows Phone 8. העדכון המכונה “Amber”, הוא נוסף על העדכון של מיקרוסופט (GDR2) המפנה מקום בזיכרון ומוסיף שיפורים רבים למכשירי הלומיה.

בין החידושים נמצא את יישום ה-Smart Camera שמחליף את יישום המצלמה המקורי ומספק כלים שונים ליצירת מצגת תמונות ועריכה מתקדמת, שיפור בקידוד בתמונות, בשליטה בפוקוס ועוד. מי שיזכה לקבל את יישום ה-Nokia Pro Camera שהוצג בלומיה 1020 החדש הם הלומיה 920, 925 ו-928 שיוכלו לבצע עריכה מתקדמת יותר לתמונות וליצור וידאו קצר ולהעלות אותו ישירות לפייסבוק.

וידא:  Nokia Pro Camera

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nRRfErDHOwo

עוד זוכים בעלי המכשירים לקבל רדיו FM (פרט ללומיה 520), Nokia Glance Screen יציג שעון כאשר המכשיר במצב המתנה יחד עם סימונים של מצב הסוללה או כאשר הצלצול על מצב שקט. Flip to silence יאפשר השתקת המכשיר בהפיכתו על שולחן כאשר הוא מצלצל. Double-tap to unlock מאפשר הקלקה כפולה על המסך כדי “להעיר” את המכשיר וכן שיפור בניהול האחסון הפנימי ועדכונים תכופים יותר ליישום המפות Nokia HERE.

העדכון מיועד לכל מכשירי הלומיה המריצים את Windows Phone 8 ובינם הלומיה 920, 820, 720, 620, 520, 928 ו-925 וכמובן 1020 עם מצלמת ה-41 מגה פיקסל. תחילה הוא יגיע למשתמשים בארה”ב ובהמשך לשאר העולם. עוד על העדכון, בבלוג של נוקיה.

וידאו: כך תעדכנו את מכשיר הלומיה שלכם

קרא עוד:  כמובטח: וואן פלוס שחררה עדכון גדול עבור OnePlus 7 Pro - בעיקר עבור הצילום

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jKeL8KqsAbo