מכשיר הלומיה 920 של נוקיה הוא לא היחיד במסגרת מכשירי ה-Windows Phone 8 החדשים שיצאו. ויחד עם HTC וסמסונג הוא נדרש להציע ולעמוד בציפיות עוד יותר מכולם. על הפי הדיווחים, הלומיה 920 אזל מהמלאי בארה”ב כשעל פי הערכות של Yahoo China, המכשיר מכר 2.5 מיליון יחידות בכל העולם. מספר זה קצת פחות מסך המכירות של כל הרבעון האחרון למכשירי לומיה של נוקיה. מדובר במספרים הכוללים את הלומיה 820 ובמכירות או בהזמנה מוקדמת והזמנות לחנויות.

רק בחודש שעבר דיווחנו על כך שהרבעון האחרון של נוקיה היה בין הגרועים בתולדות החברה אשר רשמה סך המכירות של מכשירי הסמארטפונים שעמדו על 6.3 מיליון יחידות, ומתוכם 2.9 מיליון מכשירי לומיה ו-3.4 מיליון יחידות סימביאן. מבחינתה של נוקיה, זוהי התחלה מצוינת, במיוחד שיש לפנינו את עונת החגים הנוצריים הקרבה לפני סוף שנה.

לדיווח גם מצטרף כי גם בגרמניה, ובאוסטרליה אזלו המלאים למכשיר ואף באתר אמזון מופיע כיתוב כי הוא לא זמין כרגע למכירה.

אלינו המכשיר צפוי להגיע לקראת סוף השנה הנוכחית, כשהוא מגיע עם עברית מלאה כחלק ממערכת ה-Windows Phone 8 ויושק בשלושת המפעילות הגדולות.

>> צפו בוידאו: מכשיר הלומיה 920 בישראל
>> על מה נוקיה תובעת את HTC?

 

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.