לומי 800 מול לומיה 900

השמועות בימים האחרונים סביב המכשיר הבא של נוקיה לא פסקו, עד שהגיע החשיפה הכמעט מלאה לפני מספר שעות מאתר PPCnow ו-BGR אשר השלימו יחדיו את התמונה המלאה.

מכשיר הדגל הבא יהיה Lumia 900 (בתמונה משמאל) ויושק ממש בקרוב, בחודש מרץ השנה ברשת AT&T בארה”ב ובהמשך יגיע לשאר העולם. הוא דלף בשם Ace ובנוקיה מכנים אותו בשם קוד Eloko והוא יגיע עם מערכת ה-Windows Phone 7.5 (אם כי קיווינו כבר ל-Tango). מפרט המכשיר שודרג בהשוואה לקודמו, ה-Lumia 800, וכולל מסך גדול יותר – 4.3 אינצ’ WVGA (במקום 3.7 אינצ’), מעבד 1.4GHz וזיכרון 512MB. בנוסף מצלמה 8 מגה פיקסל, כפי הנראה אותה אחת בדומה לקודמו תעטר את חלקו האחורי,  סוללה 1830mAh וגם שמועות ראשונות על יכולות דור רביעי LTE, מכשיר ראשון שיתמוך בכך מנוקיה.

מידע נוסף שקיבלנו הוא גם על מאפייניו החיצוניים, כך לפי התמונה שהתפרסמה לצידו של ה-Lumia 800, הוא מכשיר כמובן גדול יותר ויהיה  אחד המכשירים הכבדים של נוקיה עם משקל של 160 גרם, זאת בהנחה כי הוא מיוצר גם הוא מיחידת אלומיניום, כאשר עוביו יעמוד על 12 מ”מ בדומה לקודמו.

את הפרטים המלאים אנחנו מקווים כי נוקיה תחשוף ב-CES או לכל היותר בברצלונה בתערוכת MWC שבחודש לאחר מכן. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.