יורוקום משיקה בישראל את Nokia E6, מכשיר Touch & Type ראשון למגזר העסקי הקורץ למשתמשים המעוניינים במקלדת מלאה וגם ליהנות ממסך מגע. ה-E6 ממשיך למעשה את מכשיר ה-E71/E72 שנחשבו למוצלחים והנמכרים ביותר מבחינת נוקיה בשוק הישראלי בשנתיים האחרונות וככזה, ה-E6 מספק יכולות של סמארטפון עם יכולות עסקיות מוכחות.

החיבור למיילים, דואר ארגוני (Exchange), חיבור VPN ותוכנת אופיס הם חלק מהאפליקציות הקיימות בו לשוק העסקי, ורבים יודעים כמה זה לא דבר מובן מאליו שהמיילים בדואר הארגוני פועלים כשורה עם תוכנות ברירת המחדל, במיוחד במכשירי הסמארטפונים האחרים.

ה-Nokia E6 מריץ את מערכת ה-Symbian Anna שמגיעה כאן לראשונה בארץ על גבי מסך מגע איכותי במיוחד בגודל 2.46 אינצ’ ברזולוציה 640×480 מסוג Capacitive מולטי-טאץ’ (325ppi Gorilla), עם זיכרון 1GB ROM ו-8GB לאחסון, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול, צילום וידאו HD 720, חריץ microSD להרחבה, קישוריות WiFi, מקלט GPS, חיבור USB On the go וסוללה 1,500mAh.

מערכת הסימביאן אנה מציעה בין היתר ממשק מחודש, שיפורי מהירות וביצועים, חיי סוללה משופרים, יותר מסכי בית להוספת ווידג'טים, דפדפן משודרג ומהיר יותר ומקלדת וירטואלית.

המכשיר הושק גם ברשת אורנג’ וגם ברשת סלקום שם הוא נמכר דרך אתר סלקום במחיר של 89 ש"ח לחודש (3,204 סה"כ) או בהחזר כספי מלא למדברים מעל 249 ש"ח בחודש.