נוקיה (Nokia) תחת חסות של HMD Mobile הצליחה לבלבל אותנו. לא מעט שמועות נפוצו על דגמים עתידיים של החברה, כולל חזרתה של סדרת N-Series, מה שבסוף התגלה כלא כלום. הפעם החברה העלתה טיזר משלה למכשיר חדש שלדבריה מדובר "בטלפון המצופה ביותר שיש".

בציוץ שהעלתה החברה לחשבון הטוויטר שלה נראה צללית של מכשיר חדש כשמעליו הכיתוב המבטיח הרבה: "היכונו לחשיפת הטלפון המצופה ביותר שיש", עם תאריך ייעד ל-21 לאוגוסט. אז לפני שנפתח צפיות מדובר כפי הנראה במכשיר דגל חדש, שעל פי השמועות הוא ה-Nokia 9.

הדיווחים טוענים כי זה אכן אמור להיות המכשיר הטוב ביותר שהחברה הציגה עד כה, אשר יכלול את שבב Snapdragon 845 לצד זיכרון עבודה של עד 8 גיגה-בייט, אחסון פנימי של עד 256 גיגה-בייט ומסך OLED מקצה לקצה.

הערכות הן כי החברה אף תשלב חיישן טביעות אצבע בתוך המסך, כאשר הסיבה לכך הוא ניצול גב המכשיר למערך מצלמות משולש, עם מצלמה ראשית בעלת חיישן רחב בגודל 41 מגה-פיקסל, מייצב תמונה אופטי ועם צמד מבזקים אחד מבוסס LED ואחד Xenon.

המצלמה המשנית תהיה מצלמת טלפוטו וגם לה יהיה ייצוב תמונה אופטי, והיא תהיה עם חיישן בגודל 20 מגה-פיקסל ומפתח f/2.4. השלישית תהיה עם חיישן מונוכרום בגודל 9.7 מגה-פיקסל. מערכת העדשות תהיה, כצפוי, של Zeiss ולפי הנתונים השילוב הזה יספק זום אופטי בגודל x4. המצלמה הקדמית, דרך אגב, אמורה להיות עם חיישן בגודל של 21 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.8 ועם מבזק ייעודי משלה.

קרא עוד:  פרצה בכרטיסי סים מאפשרת כמעט הכל

בדומה לשאר מכשירי נוקיה המוצעים דרך HMD Mobile, גם Nokia 9 יריץ את גרסת האנדרואיד הנקייה, אבל כבר עם עדכון האנדרואיד 'פאי' בתוכו.

אם הפרטים נכונים, נוכל לדעת זאת כבר ביום שלישי הקרוב ולהיראות מופתעים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.