נוקיה הכריזה על השקת מערכת ה-Nokia Belle (לשעבר Symbian Belle) ושחרור העדכון למכשירים תומכים, לאחר חודשים של דחיות ועיכובים. המערכת יוצאת כחצי שנה לאחר השקת עדכון ה-Symbian Anna ואינה שיפור משמעותי מקודמתה, אך מי שברשותו את גרסת ה-Symbian^3 ירגיש שינויים רבים ובניהם עיצוב גרפי מחודש, וויג’טים שניתנים להוספה בכל מקום על מסכי הבית, בר התראות בדומה לאנדרואיד, מסך נעילה מחודש, 6 מסכי בית שונים, דפדפן משופר וקבלת עדכונים חיים ישירות על מסך הבית (לכל השינויים, בפוסט המלא). העדכון מיועד למכשירי X7, E7, E6, C7, C6-01, 500, ו-N8 ושוחרר, לעת עתה, רק למשתמשים ממספר מדינות מצומצם.

אצלנו בישראל העדכון יגיע למכשירים תומכים רק בהמשך, כך נכתב בעמודהפייסבוק של נוקיה ישראל: "עדכון התוכנה Nokia Belle עבור סמארטפונים קיימים של Nokia המבוססים על מערכת ההפעלה Symbian^3 הושק בעולם אתמול, והוא זמין כעת עבור לקוחות בחלק מן המדינות.בחלק מן המדינות, בהן גם ישראל, עדכון התוכנה יהיה זמין בשלב מאוחר יותר, בשל הצורך בבדיקות והתאמות לדרישות של מפעילות הסלולר." מי שלא רכש מכשיר דרך אחת מרשתות הסלולר, יוכל לעדכן כבר עכשיו.

וידאו: החידושים ב-Nokia Belle

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.