באיחור ניכר, נוקיה השיקה השבוע בארה”ב את ה-Nokia C7 ושם הוא ייקרא Astound כשיימכר ברשת T-Mobile. במכשיר האמריקאי לא תמצאו מאפיינים שונים כמעט מהגרסה האירופאית הנמכרת גם בישראל אולם ייתכן כי מאפיין אחד יהיה חסר לנו פה.

“הנוקיה Astound כולל שבב NFC ותוכנת המכשיר תומכת בכך. ה-Austound ישלח לרוכשים כאשר שבב ה-NFC יהיה כבוי, אבל המשתמש יוכל לאפשר ולהפעיל אותו תחת הגדרות המכשיר,” כך אמר נציג נוקיה. המכשיר הוצג בתערוכת CTIA שנערכה בשבוע שעבר, שם חולקו כ-500 מכשירים לקהל המבקרים שישמש אותם לקרוא כרטיסי ביקור אלקטרוניים לנטוורקינג בין האנשים זאת בטכנולוגיית NFC. יש לציין כי בעבר נשמעו שמועות כי ל-C7 שבב NFC רדום, כך שייתכן כי גם למכשירים הנוכחיים קיימת יכולת זו שנוקיה שתחרר בעתיד.

אמנם כמעט ולא תמצאו מכשירים בעלי NFC, כאשר ה-Nexus S וה-Astound הם בין הראשונים, אך כבר כיום חברות רבות בארה”ב כבר מתכוננות לאפשר ביצוע תשלומים בחנויות בטכנולוגית NFC וכיום גוגל, אפל, PayPal ועוד מפעילות סלולר מבצעות ניסויים לשילוב עתידי של הטכנולוגיה. צפו בוידאו בהמשך מהתערוכה שם מודגמת הטכנולוגיה עם כרטיסי הביקור הדיגיטליים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.