״טלפון הבננה״ הנוסטלגי Nokia 8110, מגיע לישראל בגרסתו החדשה שנחשפה מוקדם יותר השנה. הדגם המקורי, שהושק לראשונה ב-1996, זכה לחשיפה נרחבת לאחר שהופיע בסרט הקולנוע ״המטריקס״, ומתאפיין בכיסוי קעור המכסה את לוח המקשים והמיקרופון. בסיום השיחה ניתן להחליק את הכיסוי כלפי מעלה לניתוק מידי. עיצוב זה נשמר, כמובן, גם בעבור הגרסה החדשה.

יתר המפרט שודרג באופן דרמטי, אם כי עדיין מדובר במכשיר טלפון בסיסי שאיננו תומך ברבות מהתכונות המתקדמות המוצעות על ידי דגמי טלפון חכמים. הוא מתחבר לרשת הסלולרית באמצעות חיבור דור רביעי (LTE), וכולל מסך צבעוני בגודל 2.4 אינצ׳. חיבור WiFi, מעבד MSM 8905 כפול ליבה מתוצרת קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה 512 מגה-בייט ו-4 גיגה-בייט לאחסון קבצים (לצד תמיכה בכרטיסי זיכרון בנפח של עד 128 גיגה-בייט). המכשיר כולל מצלמה אחת בלבד וללא מצלמת סלפי, באיכות 2 מגה-פיקסל, וסוללה בנפח 1500 מיליאמפר/שעה.

מערכת ההפעלה היא KaiOS, התומכת באפליקציות מסוימת כגון פייסבוק (Facebook), טוויטר (Twitter) ואפליקציית המפות הניווט של גוגל (Google Maps). לפי היבואנית ח.י, נציגתה הרשמית של HMD המחזיקה במותג נוקיה, המכשיר מתאים במיוחד לילדים העומדים לחזור לבית הספר, ולטובת מי שרוצה לוותר על השימוש בטלפון החכם. מחירו בישראל יעמוד על החל מ-399 שקלים, והוא ימכר בצבעים שחור וצהוב.