מכשיר הדגל החדש שלה HTC, ה-HTC U11, יגיע כשבחבילה מצטרפת החברה זוג אוזניות מיוחדות עם תכונת ביטול רעש, וללא תוספת עלות. מכיוון ש-HTC הסירה את מחבר ה-3.5 מילימטר, האוזניות החדשות מגיעות עם מחבר USB Type C ולמעשה יתחברו למכשיר באמצעות שקע ההטענה.

ביטול רעשים נחשב לתכונת פרימיום בכל הנוגע לאוזניות עבור טלפונים חכמים, ו-HTC היא כרגע היצרנית היחידה שמציעה אותו לצרכנים ללא תוספת תשלום.

אלא שמי שיבחר לרכוש את האוזניות בנפרד, וינסה להשתמש בהן במכשירים אחרים, יגלה כי האוזניות אולי עובדות, אך כלל וכלל לא מבטלות רעשים. מנהל יחסי הציבור של HTC, ג'ף גורדון, אישר זאת, וטען כי אמנם האוזניות יכולות להתחבר למכשירים ישנים מעט יותר כמו HTC U Ultra, HTC U Play או HTC 10 EVO/ HTC Bolt, אך תכונת ביטול הרעשים ייחודית למכשיר החדש.

בנוסף נשאל גורדון מדוע בחרה החברה להשתמש בטכנולוגיית הלחיצה בכל הנוגע למסגרת המכשיר, במקום להשתמש בכפתורים רגילים או בלחיצה הרגישה לעוצמה, והוא ענה כי לכפתורים יש תפקודיות מאוד מוגבלת, לחיצה ואז שחרור, בעוד שהחיישנים של טכנולוגיית 'המחיצה', כפי שהיא באה לידי ביטוי במכשיר החדש, מסוגלת לעבוד עם אינטראקציות נוספות שמבוססות על מגע, אשר ייחשפו בעתיד. "זו רק ההתחלה", הוא אמר.