התמונות שדלפו בשבוע שעבר בהם נראה מכשיר סוני אריקסון מבוסס מערכת Windows Phone 7 התבררו כאינם נכונות. התמונות אמנם אמיתיות, אך אלדר מורטזין, גורו הסלולר מרוסיה טוען כי זהו מכשיר אב טיפוס ראשוני שהוחלט לבטלו. אם כך, ייתכן כי בכיר סוני אריקסון שאמר בחודש שעבר כי החברה לא מתכננת השקת מכשיר WP7 בזמן הקרוב, היה נכון: “אנחנו לא מתכוונים להשיק כל מכשיר מבוסס Windows במהלך 9 עד 12 החודשים הקרובים,” והוסיף כי “עדיין ישנו סיכוי שאנחנו נעשה זאת, אך אנחנו לא רואים סיבה לכך מכיוון שמערכת האנדרואיד גדלה בקצב מסחרר, ויש לה יתרונות רבים בכל הקשור לממשק המשתמש, וגם המשתמשים אוהבים אותה וגם המפעילות.”

אמנם סוני אריקסון לא פסלה את השקת מכשיר Windows Phone, אבל נראה כי היא בדרך להיכנס למערכת האנדרואיד בכל הכוח, כשגם המכשירים הבינוניים אצל סוני אריקסון (כדוגמת ה-X8) יהיו מבוססי אנדרואיד, לכן האופציה למכשירי WP נראית כמשהו רחוק.

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.