מצפים בקוצר רוח לעדכון ה-Android Wear? לא בטוח שתוכלו להינות מגוון החידושים שהציגה גוגל (Google) השבוע, שאחד מהם היא האפשרות להשתמש בשעון באופן עצמאי.

בגוגל ציינו כי בעדכון 5.1 הצפוי להגיע בקרוב לשעוני ה-Android Wear, תאפשר שימוש בקישוריות ה-WiFi לצורך חיבור השעון לרשת האינטרנט, אפשרות שתגרום לשעון לפעול גם בלי קישוריות Bluetooth הדורשת מהמשתמש להיות בקרבת הטלפון החכם כדי לקבל עדכונים. אולם זה, דורש כמובן חומרה תואמת שמתברר כי לא לכל השעונים יש אותה .

מי שהיו בין הראשונות לספר ללקוחותיהן על החידושים בשעון שברשותן היו סוני (Sony) ומוטורולה (Motorola), שלהן דגמי ה-SmartWatch 3 ו-Moto 360 בהתאמה. אצל היצרניות האחרות המצב יותר מאכזב שכן מדובר בחומרה שונה. כך השעון LG G Watch ו-G Watch R לא ייתמכו באפשרות ה-WiFi, כמו גם השעון החדש של אסוס (Asus) ה-ZenWatch. גם לגבי ה-Gear Live של סמסונג (Samsung) עוד לא ברור האם הוא כן כולל חומרה תומכת, אך כבר בדיקה של iFixit גילתה כי אין לו אנטנת WiFi.

אם אתם בעלי אחד משעונים אלה, תתעודדו לפחות כי שאר החידושים בעדכון הגדול כן יגיעו אליכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.