בעת ההכרזה על זוג מכשירי ה-Galaxy Note 10, סמסונג (Samsung) גרמה לבלבול לא קטן בסרטון ההשקה ששחררה בו היה רשום בפירוש כי מסגרת האלומיניום הוחלפה במסגרת העשויה מנירוסטה – בדומה ל-iPhone X / XS.

"נירוסטה וזכוכית מתמזגים בצורה חלקה כדי למזער את מסגרת המכשיר", נאמר בסרטון וגם נכתב באתר הרשמי של החברה. עם זאת, סמסונג מעולם לא ציינה זאת מהלך אירוע ההשקה כי החליפה את מסגרת האלומיניום בפלדת- אל-חלד. כך נשאלת השאלה, מדוע סמסונג שדרגה את חומרים ולא סיפרה לאף אחד?

עם זאת, מסתבר כי ככל הנראה היה רצון מצד סמסונג להשתמש בחיפוי נירוסטה למסגרת, אבל הדבר השתנה במהלך פיתוח המוצר. בחברה אישרו כי אכן המסגרת מיוצרת מאלומיניום, ובכך גם מיהרה לתקן את הטעות והשמיטה את המילה "פלדת אל-חלד" מאתר הבית שלה וגם הסירה את הסרטון המדובר מהרשת.

למרות כי מדובר בחומר זול יותר לשימוש, יש מספיק סיבות מדוע עדיפה מסגרת אלומיניום על נירוסטה, שכן כפי שמשתמשי ה-iPhone יודעים זו נשרטת בקלות מאוד.

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Galaxy Note 10 Plus נושא מסך מלא מקצה לקצה בגודל 6.8 אינץ' ורק חריר למצלמה בחלק העליון. בגבו מערך צילום מרובע, זיכרון עבודה של 12 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 256/512 גיגה-בייט וגם עם אפשרות הרחבה. הסוללה בקיבולת 4,30 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה סופר מהירה

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-