אנחנו דואגים לא פעם לעניין הפרטיות שלנו באינטרנט, אך כמה פעמים קרה לכם שקיבלתם שיחה והאדם שישב שלידכם הציץ מתוך סקרנות כדי לדעת מי התקשר אליכם?

עם מסכי הסמארטפון הגדולים, קשה מאוד להסתיר את מי שמחיג אלינו, ולעיתים זה יכול ליצור מצבים לא נעימים בהם אנו לא מעוניינים שיידעו מי מתקשר. בשביל זה בדיוק הגיעה אפליקציית No-Show הישראלית הדואגת להסתרת פרטי המתקשר בכל שיחה נכנסת.

האפליקציה משמשת כמעין חוצץ בין התצוגה על המסך בשיחה נכנסת, ובכל שיחה היא מציגה מסך אלטרנטיבי וקבוע המסתיר את זהות המתקשר. רק כאשר המשתמש גורר את העיגול הירוק החוצה לאחד מהצדדים, נחשף זהות המתקשר.

גיל רבי, מנכ"ל רבי אינטראקטיב, מבין השותפים בסטארטאפ אמר: "בתקופה הנוכחית בה הסמארטפון הוא הכלי הכי אישי ופרטי של האדם, נוצר מצב בו הפרטיות נעלמת, רבים הנמצאים בסביבת אנשים מוצאים את עצמם מניחים את מכשיר הסלולר על גבי המסך עצמו כדי שהסובבים אותם לא יחשפו לזהות המתקשר. No-Show נותנת את הפתרון האולטימטיבי לסיטואציה בעזרת העיגול החכם שמאפשר להציץ לרגע ולראות את זהות המתקשר רק לבעל המכשיר עצמו.”

עוד חשפו בחברה כי בקרוב ,תושק גרסה חדשה התומכת בזיהוי ביומטרי, כך שרק בעל המכשיר עצמו יוכל לבדוק את זהות המתקשר באמצעות טביעת אצבע.

האפליקציה זמינה להורדה עבור מכשירי האנדרואיד ומוצעת לניסיון למשך מספר ימים, לאחר מכן היא תעלה $1.99.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.