אם תכננתם על אחד ממכשירי סדרת One של HTC ולצפות לקבל עימם זוג אוזניות יוקרתיות של Beats Audio – תחשבו שוב. הירניות הטיוואנית שוקלת את כל שיתוף הפעולה בין החברות מחדש וכפי הנראה היא לא תשלב יותר אוזניות Beats בערכת האביזרים שבמכשיר, כך אמר מרטין פישר, מנהל מוצר ב-HTC ל-Cnet: “אם הם (הצרכנים) רוצים אוזניות Beats, הם ירכשו אותם ישירות”.

לא משפיע על בחירת המשתמש
לדברי HTC, “אביזר כמו אוזניות, אינו משפיע כאשר מישהו הולך לרכוש סמארטפון” וכי העלויות הגבוהות של אוזניות Beats Audio גרמו לחברה לוותר על צרופם בעתיד למכשירים. פישר לא אמר בפירוש כי אוזניות לא יצורפו, אולם כבר היום ניתן לראות כי המכשירים החדשים מגיעים עם אוזניות זולות יותר או אוזניות של HTC.

HTC רכשה 51% מחברת האוזניות של הזמר Dr. Dre המתמחה באוזניות ובאביזרי שמע יוקרתיים והחלה לשלב את הטכנולוגיה במכשירים כדוגמת Sensation XL ו-Sensation XE. פרט לאוזניות, קיימת גם אפליקציה המשפרת את איכות השמע הפועלת על טכנולוגיות של Beats ומתאימה במיוחד לאוזניות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.