חברת המשחקים אפיק (Epic Games) הכריזה כי גרסת האנדרואיד של משחק הפעולה הפופולרי פורטנייט (Fortnite) עובר לסטטוס של ״בטא פתוחה״. משמעות השינוי היא כי אין עוד צורך בהזמנה מיוחד מחברים על מנת לשחק בגרסת האנדרואיד של פורטנייט, וכל בעל מכשיר מוזמן להוריד את קובץ ההתקנה מאתר החברה ולהצטרף לקרבות.

דבר אחד שכנראה לא עומד להשתנות בקרוב הוא החלטתה של אפיק לעקוף את חנות האפליקציות הרשמית של גוגל (Google), ה-Play Store, ולהפיץ את פורנייט באופן ישיר (APK) למכשירי אנדרואיד. בראיון שנערך עמו לפני מספר שבועות הסביר טים סוויני (Tim Sweeney), מנכ״ל אפיק, כי החלטה זו היא ״הדרך היעילה ביותר כלכלית״ להפיץ את המשחק, מאפשרת לחברה להיות בקשר ישיר יותר עם לקוחותיה, וכמובן חוסכת לה עמלה של 30 אחוזים, אותה גובה גוגל מרכישות המבוצעות דרכה.

בהמשך הראיון טוען סוויני כי אילו הייתה לו אפשרות להפיץ את פורטנייט למכשירי אייפון מחוץ לחנות האפליקציות הרשמית של אפל (Apple), היה מעדיף גם אותה. סוויני הביע תקווה במסגרת הראיון כי פלטפורמות נוספות ישתפו פעולה זו עם זו לצורך הבטחת חווית משחק מתמשכת ואחידה עבור הלקוחות, כפי שאכן קרה מאוחר יותר כאשר סוני (Sony) הכריזה כי תאפשר לשחקני הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4) לשחק מול מתחרים מפלטפורמות אחרות, ולהשתמש בחשבון יחיד עבור כל הקונסולות.