כמעט ארבעה חודשים חלפו מאז פגשנו לראשונה ב-Elite X3, מה שאמור להיות מכשיר הדגל החדש של HP. עם זאת, למרות שעברה תקופה ארוכה מאז הצגתו בקונגרס המובייל השנתי, עדיין אין מידע חדש לגבי מועד השקה ובטח שלא לגבי מחיר.

מה שיש בכל זאת יש זה תוספת של חיישן טביעת אצבע, וגם הערכה שהמכשיר ישוחרר לשוק לאחר שמיקרוסופט (Microsoft) תשיק את ה-Anniversary Updae עבור Windows 10, מה שאמור לקרות לקראת סוף החודש החם הבא, או פשוט יולי.

אבל בינתיים HP מפרסמת סרטונים חדשים שמציגים את המכשיר, מה שלפחות מראה שבינתיים היא לא מתכוונת לחזור בה. בשני הסרטונים מככבים אושיות טכנולוגיות: דיון וייסלר, נשיא ומנכ"ל HP, וסטיב מולנקופ, מנכ"ל קוואלקום (Qualcomm) שה-Snapdragon 820 אמור להיות בלב המערכת של ה-Elite X3.

http://youtu.be/ZWHgVSZpKHY

כזכור אמור ה-Elite X3 להגיע מסך בגודל 6 אינץ' ברזולוציה של 1,440×2,560 פיקסלים ובצפיפות של 493 פיקסלים לאינץ'. זיכרון העבודה יהיה 4 ג'גיה-בייט ונפח האחסון הפנימי יעמוד על 64 ג'יגה-בייט, כשניתן להרחיבו באמצעות כרטיס microSD עד לנפח שלל 2 טרה-בייט. הסוללה תהיה בנפח של 4,150 מילי-אמפשר/שעה וניתן יהיה להטעין אותה באופן אלחוטי. המצלמה האחורית תציע רזולוציה של 16 מגה פיקסל והקדמית 8 מגה-פיקסלים.

http://youtu.be/oIiluY-FNA0

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.