האם הגיע הזמן לרענון? במלוא שנתיים להשקה של Nintendo Switch, קונסולת המשחק ההיברידית שיכולה לתפקד הן כקונסולה ניידת והן כקונסולה נייחת, פורסם דיווח הגורס כי בנינטנדו (Nintendo) מתכוננים להשיק עוד השנה שני דגמים חדשים של הקונסולה.

אחד מהדגמים עשוי להיות דגם מוזל וקטן יותר. בדגם הזה החברה תשים דגש על ניידות, לכן לא ניתן יהיה לפרק ממנו את בקרי ה-Joy-Con, כפי שניתן לעשות ב-Swtich הנמכר כיום. בנוסף, תבוטל יכולת הרטט העדינה שזכתה לשם HD Rumble עקב ההסרה של מנועי הרטט.

על פי הערכות השינויים הללו יאפשרו להוזיל את מחיר הקונסולה, כאשר מבחינת מדרגת מחיר היא עשוייה להיות מתומחרת במחיר דומה לקונסולת ה-3DS שנמכרת כיום, דבר שאולי יאפשר לנינטנדו להוציא את האחרונה לגמלאות.

בנוסף, ולפי הדיווח, נראה כי בנינטנדו הולכים בדרכם של סוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) ומתכננים דגם נוסף עם חומרה מחוזקת ועם "תכונות משופרות המיועד לשחקנים נלהבים". מעבר לכך אין פרטים פרטים נוספים.

תשובות ראשונות כנראה יתקבלו ביוני, בתערוכת E3.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.