תור גיימינג, היבואנית הרשמית של נינטנדו (Nintendo) בישראל, תשיק את קונסולת ה-Switch Lite ב-20 בספטמבר, ביחד עם ההשקה העולמית במחיר מומלץ לצרכן של 949 שקלים.

קונסולת ה-Switch Lite נחשפה בתחילת חודש יולי, כמהדורה ניידת בלבד, זאת בהשוואה לקונסולת ה-Switch המקורית אשר מסוגלת לתפקד כקונסולה ניידת ולהתחבר אל הטלוויזיה. ככזו היא מימדים קטנים יותר ומשקל קל של 276 גרם זאת בהשוואה למשקל של 400 גרם של הדגם הרגיל.

ישנם גם שינויים נוספים בחומרה, בעוד המסך שמר על אבחנה של 720P זה כעת בעל גודל קטן יותר של 5.5 אינצ' לעומת 6.2 אינצ' וכן השלטים של ה-Switch Lite אינם מתפרקים ומהווים חלק בלתי נפרד בגוף הקונסולה. Switch Lite שוקלת פחות, ולפי רשמים ראשונים מרגישה אמינה ויציבה יותר, כנראה מפני שהיא מורכבת כולה מיחידה אחת ולא ממספר חלקים המתנתקים זה מזה. כמו כן זמן הסוללה שופר בזכות שימוש במעבד יעיל יותר. גם כפתורי החצים שופרו, מאחר והשלט השמאלי איננו נדרש לתפקד בדגם זה גם כשלט עצמאי.

כאמור ה-Switch Lite תוצע למכירה במחיר של 949 שקל, זו תושק בצבעים: צהוב, אפור וטורקיז כשבנינטנדו מאפשרים כבר עתה לבצע הזמנה מוקדמת דרך האתר החברה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.