עשרים שנה אחרי הכישלון הצורב של ה-Virtual Boy, משקף המציאות המדומה הראשון של נינטנדו (Nintendo), נראה כי זו מוכנה לחזור לתחום עם ההכרזה על ערכות LABO Toy-Con 04 VR Kit וכיאה לשמה, מביאה (בערך) את בשורת המציאות המדומה אל שחקני קונסולת ה-Switch.

הערכת הרביעית בסדרת ה-LABO תאפשר, בדומה ל-Google Cardboard, להכין מבנה מקרטון, אשר בתוכו ניתן לשים את הקונסולה ולהשתמש בו כמשקף מציאות מדומה.

המשקף הינו רק בסיס החווייה כשהערכה ההתחלתית Starter Set + Blaster, תאפשר להכין מיריעות קרטון את משקף המציאות המדומה ו'אקדח' אותו ניתן להרכיב על המשקף, להעצמת החוויה. הערכה כוללת גם משחק התואם לאביזר.

את יכולות הערכה הבסיסית נינטנדו מאפשרת להרחיב, זאת באמצעות שתי ערכות נוספות שיימכרו בנפרד. אלה מאפשרות להכין אביזרים נוספים כמו מצלמה וחדק של פיל או ציפור ודוושת רוח וכמובן משחקים נוספים שתואמים לאביזרים.

ערכות ה-LABO VR Kit צפויות להגיע לחנויות ב-12 באפריל במחיר של 39.99 דולר עבור הערכה הבסיסית ו-79.99 דולר עבור הערכה המלאה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.