לאחר שחנכה אתר וחנות מקוונת בעברית הודיעה תור גיימינג, המפיצה הרשמית של מוצרי נינטנדו (Nintendo) בישראל, כי בסוף יוני תפתח חנות רשמית ראשונה של נינטנדו בישראל.

החנות תפתח בדיזינגוף סנטר. היא תהיה חנות הקונספט הרביעית של היצרנית: תל-אביב מצטרפת לרשמיה הקצרה שמכילה את ניו-יורק, טוקיו וקייפטאון.

החנות תשתרע על פני 150 מ"ר. "היא תהיה בית למעריצי נינטנדו בישראל ותציע את המגוון הרחב ביותר של מוצרי נינטנדו וכן מוצרים ברשיון רשמי כמו: ביגוד, אופנה ואביזרים", אמר רון קלדס מנכ"ל תור גיימינג.

החנות תנסה להציע ערך מוסף מעבר לרכישה של מוצרים כשתספק מקום מפגש לקהילת השחקנים של נינטנדו בישראל. היא צפויה להציע מפגשים, תחרויות ואירועים סביב המותגים של נינטנדו, כמו: Super Smash Bros. Ultimate, Mario Kart 8, Pokémon ואחרים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.