נראה כי נינטנדו (Nintendo) רוצה לחזור ולשלוט בשוק הקונסולות העולמי. רק לפי כחודשיים היא השיקה את Switch, קונסולה היברידית לבית ולבחוץ והיום היא הכריזה על מהדורה משודרגת לקונסולות העבר: Nintendo 2DS XL.

בפועל הקונסולה החדשה אינה דומה לקונסולת 2DS המקורית שהושקה ב-2013, אלא היא יותר מזכירה את 3DS XL הוותיקה. 2DS XL היא קונסולה ניידת המתקפלת כמו צדפה ובעלת זוג מסכים. העליון בגודל 4.88 אינץ' ואילו התחתון בגודל 4.18 אינץ'. ישנם בקרי שליטה בדפנות, חריץ microSD להרחבה ותמיכה בקישוריות NFC.

היא תגיע עם מגוון של משחקים ותומכת גם במשחקים קיימים. ישנה גישה לחנות יישומים ומשחקים להורדה ישירות לקונסולה וכן אפשרות לשחק במשחקי רשת בריבוי משתתפים. בניגוד ל-3DS, ה-2DS XL אינה תומכת במשחקי תלת מימד שכן המסכים לא כאלה, וגם רבים וויתרו על התענוג שנחשב לגורם לחוסר נוחות לעיניים.

נינטנדו תשיק את 2DS XL בחודש יולי הקרוב במזרח ובארה"ב, במחיר של 149.99 דולר.

https://www.youtube.com/watch?v=q1qrM1UbTyU

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.