בצעד לא צפוי, הכריזה ענקית המשחקים היפנית, 'נינטדנו' (Nintendo), על קונסולת ה-Nintendo 2DS, גרסה מוזלת של הקונסולה הניידת המצליחה של החברה.

ביום חמישי האחרון, הכריזה החברה על ה-2DS, קונסולה ניידת חדשה אשר כוללת את כל היכולות של קונסולת ה-3DS, למעט המסך עם אפקט התלת-מימד והיא תוכל להריץ משחקי DS ו-3DS, תכלול עט חרט, כניסה לכרטיס זיכרון וזוג מסכים – המסך עליון ומסך מגע בחלקה התחתון. הבשורה שמביאה עימה הקונסולה החדשה הוא המחיר הזול שכן היא תוצע למכירה באוקטובר במחיר של 129 דולר, כ-50 דולר פחות מקונסולת ה-3DS שמאז הוזלת המחיר האחרונה מחירה עומד על 179 דולר.

מדובר בצעד מפתיע שכן כרגע זכתה קונסולת ה-3DS לעלייה מרשימה בכמות המכירות, במיוחד לאחר ההוזלה האחרונה שביצעה החברה וקו משחקים אשר כולל להיטים כמו Animal Crossing: New Leaf ו-Super Mario Bros. 2. נראה כי בחברה וויתרו על המסך התלת-מימדי לא רק משיקולי של חיסכון בעלות החלקים, אלא גם על-מנת שהקונסולה תתאים לקהל יעד צעיר יותר – שכן רופאי ילדים רבים ממליצים לא לחשוף ילדים קטנים, אשר עיניהם עדיין מתפתחות, למסכים בעלי אפקט שכזה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.