חודש לפני ההשקה של הקונסולה Switch, בנינטנדו (Nintendo) מבצעים 'ניקוי אורוות'. בדף המוצר של הקונסולה Wii U מופיע הההודעה כי "ייצור הקונסולה עבור יפן הופסק". ההודעה הפסקת הייצור של הקונסולה מגיעה לאחר מספר חודשים של שמועות שגרסו כי ייצור Wii U ייפסק כבר בסוף 2016, דיווח שדובר מטעם החברה מהיר להכחיש.

Wii U של נינטנדו סבלה מתדמית בעייתית עוד משלב ההכרזה על הקונסולה כשהעבירה מסר בעייתי שהצליח לבלבל כתבי טכנולוגיה וגיימינג ואת הצרכנים כאחד, שלא הבינו תחילה האם מדובר באביזר נוסף ל-Wii או בקונסולה חדשה ונפרדת. בעקבות כמות המכירות הנמוכה סבלה הקונסולה גם מחוסר תמיכה של מפתחי צד שלישי דבר שעודד את התעלמות הצרכנים זאת חרף העובדה שכל כותרי הדגל של נינטנדו כמו: Super Mario Bros. ,Mario Kart Donky Kong ,Smash Bros וכדומה הושקו עבור הקונסולה.

הקונסולה הושקה בנובמבר 2012 ועד לסוף שנת 2016 נמכרו כ-13.3 מליון יחידות. לצורך השוואה בתקופה קצרה יותר נמכרו קצת יותר מ-50 מליון קונסולת PlayStation 4.

באוקטובר האחרון הכריזה החברה על Nintendo Switch, קונסולה ניידת ונייחת עם תחנת עגינה, בקרי שליטה מתפרקים שתעשה שימוש ב'קלטות'. היא תושק בתחילת מרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.