גוגל עדיין לא חשפה את תוכניותיה להשקת הטאבלט הבא שלה, אבל הרשת מתעקשת כי הטאבלט הבא יגיע ממש בקרוב, יחד עם ה-Nexus 6. פרטים חדשים מגיעים ממדליף בטוויטר העונה לשם UpLeaks (שכנראה לקח השראה מהמדליף שנטש evleaks) וטוען שוב כי ה-Nexus 8 ייוצר על ידי HTC תחת שם הקוד volantis / flounder (התואם להדלפה קודמת).

עוד הוא מוסיף כמה פרטים מעניינים במיוחד בנוגע לחומרת המכשיר. כך לטענתו, נראה לראשונה מכשיר אנדרואיד הרץ על שבב 64 ביט של Nvidia Tegra, יכלול זיכרון 4 ג’יגה בייט של RAM ומצלמה 8 מגה פקיסל. המסך בגודל 8.9 אינץ’ יספק רזולוציה של 2560 על 1600 פיקסלים ונוסף על כך הוא יכלול תקשורת NFC, GPS וירוץ על Android L ללא התאמות כלשהן של HTC.

אם הדברים נכונים, נראה כי גוגל מכוונת גבוה וכי טאבלט ה-Nexus 8 יגיע עם מפרט של מכשיר פרימיום במחיר נמוך יחסית, שכן על פי המחיר של הטאבלט הקודם, אפשר לצפות למחיר סביב $260-$350.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.