כיסוי ה-Smart Cover של ה-iPad הוא כיסוי נוח במיוחד למשתמשי הטאבלט של אפל, כאשר בפתיחת הכיסוי המסך נדלק ללא צורך בלחיצה על הכפתור. כך נראה כי גם הטאבלט של גוגל, ה-Nexus 7 מתאפיין בפיצ’ר דומה.

ב-Android Police הצליחו לזהות, לאחר טיפ שקיבלו מגולש, כי לטאבלט ה-Nexus 7 ישנם חיישני מגנטים מסביב המסך. כך, באמצעות מגנט שהעבירו על פני שטח המסך התגלה כי נקודה מסויימת בפינה השמאלית התחתונה, גורמת למסך להיכבות ולהידלק אוטומטית. האם נראה בקרוב Smart Cover מגוגל או מ-Asus? ייתכן מאוד. יש לזכור כי לאפל ישנם פטנטים בעניין שמאפשרים גם הפעלת פונקציונליות נוספת כאשר משתמשים ב-Smart Cover וכרגע אצל גוגל זה נראה כמכניזם פשוט.

פתיחת קופסה, בסגנון הנינג'ה
אם חיפשנו “פתיחת קופסה” באופן קצת לא שגרתי, קיבלנו את סרטון של ה-Ninja Unboxing, שהשקיעו בוידאו עם שלל אפקטים לפתיחת הקופסה של ה-Nexus 7. השחקן ג'ורג'ס סיינט פייר (George St-Pierre) מככב בתפקיד הראשי בו הוא מנסה למנוע ממספר נינג’ות אשר פרצו לביתו מלקחת לו את הטאבלט המדובר. כמובן שאין הרבה מה לצפות מחבורת נינג’ות שמציגים לנו טאבלט, פרט לכמה בעיטות מגניבות.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.