ה-Nexus 6 מיוצר על ידי מוטורולה, שידועה בכך שהיא מייצרת מכשירים חזקים ועמידים יחסית. כך או כך, רבים הרוכשים של מכשיר חדש מעדיפים לרכוש כיסוי הגנה על כל מקרה שלא יהיה, וודאי לאחר הוצאה כה גדולה, וכחלק מסדרת האביזרים גוגל מכריזה על שני כיסויים חדשים למכשיר ה-Nexus 6.

הכיסוי הראשון נקרא Naked Tough Case והוא עשוי משתי שכבות של פלסטיק להגנה מירבית. הכיסוי שקוף ומיועד לכאלו שאוהבים את המראה של המכשיר שלהם ולא של הכיסוי. הכיסוי עצמו קל משקל ומסביבו נוכל למצוא דפנות חזקות, בדומה לכיסויי Bumper. בגב הכיסוי נמצא רגלית מתקפלת המספקת זווית לצפייה נוחה בתכני מדיה. הכיסוי עלה לחנות ה-Play Store ויעלה 35 דולרים.

nexus-6-stand-folio-case

הכיסוי השני והמהודר יותר נקרא Stand Folio Case והוא עשוי מחומרים איכותיים יותר מפלסטיק, כאשר הוא יכול להסגר ולהגן גם על המסך (flip cover). הסיכוי עצמו משמש גם כארנק, כאשר בתוכו כיסים לכרטיסי אשראי או כסף. גם ה-Stand Folio Case יכול לשמש כמעמד לצפייה בתכנים, אך מחירו יקר יותר: כ-40 דולרים.

שני הכיסויים יגיעו בקרוב ויהיו ניתנים להזמנה דרך חנות ה-Play Store. סביר להניח שעד שזה יקרה השוק כבר יהיה מוצף בחיקויים זולים וטובים לא פחות.