הבעיות של בעלי Nexus 6 ממשיכות להגיע בצרורות. לגוגל (Google) לקח לא מעט זמן עד אשר היא שחררה את העדכון לאנדרואיד 'נוגט' עבור המכשיר המסוים הזה, בהשוואה לחבריהם, ואם זה לא מספיק, התגלו גם באגים בגרסה 7.1.1 שתוקנו בסבב העדכונים האחרון. כעת, משתמשים מדווחים כי הם מקבלים הודעות 'עדכון' חזרה ל-7.0.

העדכון, שהגיע למשתמשי Nexus 6, רבים מבקש מהם לעדכון את מכשיריהם לאנדרואיד 7.0 זאת בזמן שמערכת ההפעלה במכשיר שלהם כבר נמצאת בגרסה העדכנית ביותר שהיא 7.1.1. המשתמשים שנתקלו בתופעה כתבו על כך באתר Reddit ומציינים כי כדי לשנמך גרסה אחורה, כדאי מאוד להחזיר את המערכת להגדרות ברירת מחדל. כלומר, נדרשת מחיקה מלאה של המערכת והנתונים האישיים שבה, לכן הדבר תמוה עוד יותר. יחד עם זאת ההודעה על העדכון לא ממש מסבירה את המתרחש, והוא נשלח כמו כל עדכון רגיל.

בתגובה של גוגל לשיח ב-Reddit נאמר כי העדכון נועד כדי להבטיח קבלת עדכונים עתידיים. ככל הנראה, יש מספר תקלות בגרסה 7.1.1 הקשורות ל-Android Pay, וגוגל מעוניינת לפתור אותן עם עדכון נוסף שכרגע משנמך את המערכת. בחברה כן אומרים כי מי שברשותו 7.1.1 לא יקבל עדכונים, ולכן הוא נדרש לשנמך ל-7.0. באם המשתמשים נתקלים בתקלות כלשהן לאחר העדכון, בגוגל ממליצים לאפס את המכשיר להגדרות יצרן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.