הפרטים על שני דגמי הנקסוס (Nexus) הבאים כבר ידועים לכל, וכי מכשיר הדור הנוכחי כבר הוזל בחנות ה-Google Play, לכן כל הסימנים מראים כי גוגל (Google) צפויה להכריז על הדור הבא בזמן הקרוב.

מה שמעניין השנה הוא כי לצד LG שתהיה אחראית על ה-Nexus 5 2015, תצטרף גם Huawei (וואווי) למעגל היוקרתי ולפי הערכות היא זו שתהיה אחראית לדגם ה-Nexus 6 2015. הדלפה נוספת של [email protected] מציגה לראשונה תמונות הממחישות כיצד המכשירים החדשים צפויים להיראות.

תחילה המכשיר של וואווי, יצויד לפי הערכות במסך של 5.7 אינץ’ ברזולוציית Quad HD וכי הוא יכלול לראשונה, חיישן טביעות אצבע וכניסת USB Type-C לחיבור דו צדדי. לפי הפרטים, הוא יהיה דקיק למדי בעובי של 6.6 מ”מ, בעל עיצוב מתכתי וירוץ על שבב Snapdragon 810 עם זיכרון של 3 או 4 ג’יגה-בייט RAM.

ה-Nexus 5 2015 של LG לעומתו יהיה מעט יותר קטן עם מסך 5.2 אינץ’ אולם ברזולוציה דומה, כאשר גם הוא יכלול חיישן טביעות אצבע ותמיכה בחיבור USB Type-C. ההדלפה מציינת כי גודלו יהיה דומה לדור הנוכחי ובעובי של 8 מ”מ וכי לפי התמונות נראה כי הוא ממשיך את הקו העיצובי של ה-Nexus 5 עם שימוש רב בפלסטיק.

שני המכשירים ירוצו על גרסת ה-Android M שתושק מיד עם הכרזתם, ובגוגל כבר הפיקו סרטון קצר ומשעשע לגבי השם העתידי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.