מבטיחה ומקיימת: לצד השקת גרסת האנדרואיד 5.1.1 לנגן ה-Nexus Player, משחררת כעת החברה את העדכון גם למחשבי הלוח שלה, כשבראשם מכשירי Nexus 7 ו-Nexus 10.

העדכון החדש, שמשקלו קטן למדי ונאמד בכ-14 מגה-בייט בלבד, זמין כבר כעת כקובץ להתקנה ידנית מלאה (Factory Image) הן למכשירי הנקסוס 7 והן למכשירי הנקסוס 10. לחילופין, אם ברשותכם מחשב הלוח הנקסוס 10, ייתכן כי העידכון זמין כבר עכשיו באמצעות מנגנון ההורדה מהאוויר בהגדרות המכשיר.

על-פי הדיווחים השונים ברשת לאחר העדכון, נראה כי זה מכיל בעיקר תיקוני באגים ובעיות כאלו אחרות שפגעו ביכולתם של משתמשי הנקסוס 5 והנקסוס 6 החדש להפעיל את מצלמת המכשיר כמו גם תיקוני באגים שונים הקשורים לסטרימר ה-Chromecast של החברה, על אף שהעדכון עדיין אינו זמין אף להורדה ידנית עבור מכשירי אלו. ייתכן, כך מעריכים, כי העדכון יגיע כבר בחודש הקרוב לכלל מכשירי הנקסוס של החברה.

עם זאת, משתמשים זריזים במיוחד בקהילת מפתחי האנדרואיד כבר הצליחו להניח את ידם על העדכון החדש ולבנות בעבורו רום מותאם אישית מבוסס הגרסה החדשה הן למכשירי הנקסוס 5 והן למכשירי הנקסוס 6, כמובן פרי פיתוח של החברה מ-XDA.