גוגל מתכננת להשיק את הגרסה הבאה של טאבלט הנקסוס 7 הפופולרי כבר בחודש יולי הקרוב, כך לדברי מקור של סוכנות הידיעות רויטרס אשר הוסיפה כי גוגל דוחפת כי הטאבלט יהיה זול עוד יותר מהנוכחי ויעמוד סביב $149.

לדברי המקור, אסוס תמשיך להיות זאת אשר תייצר את הטאבלט הבא ובפנים נמצא את השבב של Qualcomm במקום זה של Nvidia שכזכור בדור הנוכחי הוא ה-Tegra 3. גוגל מכוונת גבוהה ומתכוות למכור עד כדי 8 מיליון יחידות בחציון ההשני של השנה ובאמצעות המחיר הזול היא מעוניינת להילחם בטאבלט של אמזון והאייפד מיני.

הדגם הנוכחי של הנקסוס 7 נמכר במחיר של $199 ו-$249 לנפחים של 16 ג’יגה ו-32 ג’יגה ואילו גרסת ה-8 ג’יגה ירדה מהמדפים. הערכות בשוק כי הטאבלט החדש יהיה משודרג הן באיכות המסך והן בביצועים, כך ייתכן כי נראה את אותו גודל המסך (7 אינצ’) אך עם רזולוציה גבוהה יותר. בנוסף המעבר בין השבב של Nvidia ל-Qualcomm מעידה כי יש סיכוי שנראה תמיכה ב-LTE והמעבד בטאבלט יהיה Snapdragon 600. זוהי גם תהיה מכה ל-Nvidia ושבב ה-Tegra 4.

מצלמה דווקא כן תתווסף בדגם החדש, אולם היא לא נצפה לרזולוציה או איכות גבוהה, אך כן נראה שדרוג בזיכרון הראם לעבר 2 ג’יגה, אולם שוב לא תהיה אפשרות הרחבה של הזיכרון הפנימי.

קרא עוד:  הפרסומות של גוגל מגיעות גם ל-Android TV

באם כל הפרטים הללו נכונים, אנו צפויים לשמוע עוד פרטים באירוע ה-Google I/O הקרוב שיתקיים בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.